custom-header

Vymalování veškerých domácích zdi s nádechem retro módou

Vymalování veškerých domácích zdi s nádechem retro módou

Vymalování veškerých domácích zdi s nádechem retro módou
Stále hodně se začínáme vracet do 50. let s módou. Retro styl započal byt uváděn více a více. Doteď jsme mohli ho vidět hlavně na módních doplňcích. Dnes můžeme udělat převrat ve svém obydlí, a pokud se nám trochu líbí, můžeme ho aplikovat jako nástěnný vzorek do naších pokojů. /

fototapety do ložnice
Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice
Autor: www.TwojaBateria.pl
Źródło: www.TwojaBateria.pl
Vlnění, pruhy a květiny jsou podstatou pro retro módu. Ženy na sebe strojily modré či zelené barvy se spoustou vzorku. Teď se hodně oblečení šije tímto stylem. Není od věci si více o tomto tématu něco projít a naaranžovat si jakýsi pokoj v obydlí tímto způsobem. Mezitímco opakovaně používáme fototapety do ložnice jednobarevné, můžeme se více uvolnit a otestovat cosi více nového. Nějaká ta kytka eventuálně proužek doteď nikomu neublížil. Zakoupení fototapety do ložnice v červeném zabarvení s bílými tečky by se jistě líbilo více lidem. K tomu doladit interiér a také lustr v retro módě a již máme zbrusu novou ložnici. Abychom nedrželi pouze jeden pokoj v tomto stylu, můžeme třeba naaranžovat i koupelnu – . Do ní by spíše se hodily fototapety v odstínu zelené nebo žluté s květinkami eventuálně pruhy. Rovněž můžeme nalepit fototapety do koupelny v jednom odstínu a k tomu komponovat různé retro ozdoby. Jakoukoli barvu na fototapety do koupelny si zvolíte, jistě bude hezká – strana – fototapety do koupelny.

Retro styl je jeden z nejvíce populárních stylu mezi lidmi. Je to ne pouze hezká móda ale i velice vybraná. Právě zásluhou její elegance a velice jemné a zároveň viditelné kráse vaše pokoje budou vypadat svérázně a nádherně.

No comments.