custom-header

Myšlenka na obyčejný den, co kde a jak vykonávat. Není zrovna snadné provést cosi rozdílně, více originálně ale jde to.

Myšlenka na obyčejný den, co kde a jak vykonávat. Není zrovna snadné provést cosi rozdílně, více originálně ale jde to.

Myšlenka na obyčejný den, co kde a jak vykonávat. Není zrovna snadné provést cosi rozdílně, více originálně ale jde to.
Dennodenně míjíme stovky a nejspíše i více různých motivu a plakátu jak jsme schopní něco zařídit či se v něčem zdokonalit. Málokdy nám padne do oka něco takového, co by nás nadchlo a způsobilo přeměnu v našem životě či přinejmenším v úseku našeho života. Sem tam si už prostě nevíme rady jak cosi přeměnit. Na každém kroku nacházíme nějaké noviny, billboardy či televizní pořady o možných změnách v denní zběhlosti, sportovním životě či jak si zařídit domácnost.

Fototapety kamene textura
Źródło: flickr.com

Avšak co když ani to nám nepomůže zařídit zvrat právě tam, kde musíme? Pokud nám cosi nevyhovuje, anebo nenacházíme v konkrétních článcích, po čem pátráme, musíme začít od přeměny myšlení. Nemá smysl, abychom hledali význam či rady na místech, kde jsme se už párkrát spálili anebo nám to bylo k ničemu. Zvrat v myšlení představuje odejít od jednoho bodu ke druhému. Mohli bychom začít u inspirace. Nejprve nás musí cosi okouzlit, abychom cosi dalšího mohli zařídit. Takové vybavení útulného obydlí se zdá být docela báječnou možností. Ale co když nám chybí zrovna inspirace? Neztrácejte naději, je všude kolem nás. Kde slunce vychází a až tam, kde zapadá. Kam až náš zrak dohlédne, jsme schopní nacházet různorodé předměty, které můžou zhotovit z obyčejných věcí, věci nevšední. Krajina je jedním z prvních bodů, jakými se můžeme nechat inspirovat. Sama vytváří tak neobyčejné, krásné malby, že zřídkakdo by to uměl. Takový mráz nám může nadělat pěknou paseku. Jestliže vezmeme v úvahu, jak krásně nám ale dokáže naaranžovat naše okenní skla, nestačíme nad tím žasnout –

Fototapety západ slunce
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

To může být jeden z námětu naší malby v prostoru, který chceme více zkrášlit. Jiným motivem můžeme být podzim. Jeho neobvyklé odstíny, déšť, slunce a listy mohou vytvořit nádherný kresbu anebo další motiv v našem ojedinělém domě. Z prostého mořského písku se zřídí nádherná perla. Tak smíme i my, zhotovit z věcí, které nám už k ničemu neslouží, nějaký krásny doplněk, jaký bude ojedinělý. Nemusíme usilovat o úspěch u jiných lidi, tím, že půjdeme s davem. Snažme se věnovat předmětům nevšedním, abychom také byli neobvyklí a jiní lidi by nás toužili následovat. Každý den nám nasouvá různorodé podněty jak cosi změnit. Když ale jdeme s množstvím lidi, smí se stát, že si nevšimneme toho, co nám den chce poskytnout:

No comments.